KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14003246
nr 1400 3246
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, akvarell, 1915,25x17cm, yttermått inklusive ram: 29x21cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:20:03
300 kr